Társaságunk folyamatos fejlődésének köszönhetően keres megbízható, közösségi gondolkodású kollégákat szerelői munkakörbe.

Szerelésvezetői munkakör:

Szerelésvezetői állást minimum 4 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, leinformálható szakembereknek ajánljuk.

Az állás betöltéséhez feltétel: jogosítvány, targoncavezetői engedély.Műszaki rajz ismerete elengedhetetlen. Adminisztráció pontos vezetése, munkanapló írás szabályainak tudása. Biztos családi háttér, nyelvtudás előny.

Jelentkezését allas@rktarmester.hu címen várjuk.

Állványépítő, szerelő
Feladat ipari raktárberendezések szerelése ( raklapos, karos , polcos állványok, irattárak) új- és használt minőségben.

A munkavégzés az ország területén, folyamatosan változó helyeken történik. A tempó maximális, a munka minőségi elvárásaival egyetemben.

A munkakör betöltéséhez feltétlenül szükséges:

  • Egészségügyi alkalmasság
  • Magasban való munkavégzés biztonságos kivitelezése (10- 12 m)
  • Kreativitás
  • Megbízhatóság (folyamatos munka végzés, minőség, pontosság)
  • Hétvégi és - vidéki munkavégzés

Előny:

  • Jogosítvány,
  • Targoncás vizsga,
  • Lakatos gyakorlat.

Amennyiben érdeklődik állásajánlatunk iránt várjuk önéletrajzát. E-mail: allas@raktarmester.hu

Pauer Péter