Váci telephellyel rendelkező cég ajánlata:

A pozíciót 2024 március 27 és 2024 április 10 között hirdetjük aktuálisan. A beérkezett Önéletrajzok alapján próbanapot ajánlunk majd fel az alkalmasnak gondolt szerelőknek. A jelentkezéshez pontos adatokra és Önéletrajzra szükségünk van. Fizetési igényt kérjük megadni. Köszönjük, hogy felkereste oldalunkat. Ha nem jelentkezünk, a továbbiakra sok sikert kívánunk.

A munkát Magyarország területén belül végezzük az esetek 95% ban. A raktártechnikai szerelők mindennapos munkája nagyon változatos, tekintve, hogy különböző helyszíneken és felépítményeken dolgoznak. Ez lehetővé teszi számukra, hogy folyamatosan új kihívásokkal találkozzanak és fejlődjenek a szakmájukban. A betanulási idő a korábbi gyakorlatoktól függően általában 4-9 hónapig tart. Ez idő alatt a kezdő szerelők a tapasztaltabb munkatársak segítségével sajátíthatják el a szükséges készségeket és technikákat a munka során. Fontos megemlíteni, hogy a minket érdeklő kérdésre a válasz az, hogy csapatunk Magyarország területén belül utazik, és a megrendelőink telephelyein dolgozik. Így lehetőség van arra, hogy különböző régiókban és városokban dolgozzunk, és tapasztalatokat szerezzünk a területeken. Összefoglalva, a raktártechnikai szerelő szakma izgalmas lehetőséget kínál a technikai beállítottságú emberek számára, akik szeretnének csapatban dolgozni és kihívásokkal teli feladatokat ellátni. A munka nagyon változatos, és betanulási idővel jár, ami a korábbi gyakorlatok függvényében 4-9 hónapig tarthat. Reméljük, hogy felkeltettem az érdeklődésedet a raktártechnikai szerelő szakma iránt!

Pódium
Nedcon raklapos állvány
önhordó csarnokszerkezet

Helyszíni raktártechnikai szerelő

    A jelentkezéshez szükséges adatokat itt tudja megadni, Köszönjük.

    Az Önéletrajzot külön mellékletben tudja feltölteni. Fájl kiválasztásra kattintva.

    Helyszíni raktártechnikai szerelő:

    A szerelői munkakörrel kapcsolatos elvárások:

    • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
    • Műszaki beállítottság.
    • Fém megmunkáló szerszámok ismerete.

    Feladatok:

    • Polcrendszerek összeszerelése.
    • Használt polcrendszerek szétszerelése.
    • Csarnokszerkezetek építése.

    Előnyök:

    • B kategóriás jogosítvány.
    • Lakatos tapasztalat.

    Amit nyújtunk:

    • Biztos (20 éves múlt), támogató közeg.
    • Versenyképes jövedelem.
    • Hosszú távú munkalehetőség.
    • Főállású munkaviszony.
    • Munkaruha, utazás biztosított.
    • Utazást, szállást biztosítunk.
    • Rendezett munkakörülmények.

    Egy műszakos nappali munkarend.

    Szerelési leírás

    A munka reggel utazással kezdődik - 4 darab B kategóriával vezethető autónk van. A munkaterületet átvesszük, munkalap alapján elkészül a kivitelezés. A projekt dokumentálása után a napi feladat véget ér. Nagyobb feladatoknál 1 - 3 hétig is járunk egy helyre. A napi létszám, utazás, eszközigény a vállalt feladat biztonságos és hatékony elvégzéséhez igazodik.